8,9 oC 9,7 km/h 1013,9 hPa
 
 
 

Lekcja o cieple

2016-09-30

Od września, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, ruszyła kolejna część projektu edukacyjnego „Lekcja o cieple”. Projekt to niekonwencjonalna forma zajęć, przeznaczonych dla dzieci i młodzieży, które oferuje Grupa OPEC.


W dniu 30 września br. w ramach projektu „Lekcja o cieple” gościliśmy uczniów z Gimnazjum Nr 7 w Grudziądzu wraz z opiekunami: p. Moniką Przybylską i p. Jolantą Kołkowską. Dla biologiczno-chemicznego profilu klasy wycieczka była uzupełnieniem praktycznym na temat przemian zachodzących podczas produkcji ciepła, energii elektrycznej oraz produkcji biopaliw.


Jako pracownicy Grupy OPEC wiemy, że teoria i praktyka to najlepsze połączenie. Dlatego też staramy się, aby przekazywane przez nas informacje z zakresu ciepłownictwa były dostosowane do wiedzy i możliwości poznawczych odwiedzającej nas młodzieży.

Przypominamy, że placówki oświatowe które są zainteresowane uczestnictwem w Projekcie „Lekcja o cieple” proszone są o kontakt z Działem Marketingu, tel. 56 45 06 133 lub 134, marketing@system.opec.grudziadz.pl w celu wcześniejszego umówienia terminu zwiedzania.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (kliknij, aby powiększyć)