8,8 oC 11,2 km/h 1013,9 hPa
 
 
 

Lekcja o cieple

2017-09-26

Realizowany przez Grupę OPEC projekt „Lekcja o cieple” nabrał szczególnego znaczenia dla młodzieży dokonującej wyboru dalszego kierunku kształcenia. Okazuje się, że poznawanie środowisk pracy wywołuje zainteresowanie zawodem i wpływa na wybór szkoły, specjalności oraz miejsca zatrudnienia.


Przekonała się o tym młodzież z Gimnazjum Nr 5 w Grudziądzu, która dnia 25 września 2017 roku zwiedziła spółki OPEC-BIO i OPEC-INEKO. Poza zwiedzaniem dla uczniów przygotowano prezentację przedstawiającą działalność wszystkich spółek Grupy OPEC oraz krótkie pogadanki na temat wykonywanych zawodów niezbędnych do całościowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Projekt „Lekcja o cieple” powstał z myślą nie tylko dla uczniów lecz także jako wsparcie merytoryczne dla nauczycieli i opiekunów. „Lekcja o cieple” stanowi doskonałe uzupełnienie dla wybranych zagadnień edukacyjnych, zwłaszcza technicznych.

Wszelkich informacji dotyczących udziału w Projekcie „Lekcja o cieple” udziela Dział Marketingu, p. Sylwia Sobolewska-Ryl tel. 56 45 06 134 (pn.-pt. w godz. 7:00 - 15:00) lub marketing@system.opec.grudziadz.pl.